Odwaga jednych dodaje skrzydeł innym

nie poddawac sie

Komentarze pod moim ostatnim wpisem dodały mi otuchy do dalszego działania i wiary, że są ludzie, którym zależy na sprawiedliwości.


Dlaczego? Jeden z sąsiadów udostępnił mi swój płot przy głównej ulicy, abym mogła powiesić na nim swoje plakaty wyborcze. Bardzo mnie to ucieszyło, bo nie mam siły i chęci uczestniczyć w nierównej walce plakatowej na tablicach ogłoszeniowych.

Z przyjemnością skorzystałam z jego oferty, a dzień później otrzymałam propozycję udostępnienia ogrodzenia od innego z sąsiadów.

Zaskoczenie było tym większe, że w mojej ocenie kampania wyborcza była im obojętna. Okazało się, że odwaga jednego człowieka, dodaje skrzydeł innym.

To bardzo miłe i budujące, że w trudnych chwilach można liczyć na bezinteresowną pomoc.

Obecna władza zawłaszczyła sobie najlepsze miejsca reklamowe. Czy to oznacza, że opozycja nie może nic zrobić?

Społeczeństwo obywatelskie ma to do siebie, że myśli. Stąd mój pomysł.

Jeśli popierają Państwo kandydata Koalicji Obywatelskiej, pozwólcie powiesić na ogrodzeniu swojego domu jego plakat. Możecie to również zrobić w oknie swojego mieszkania.

Możemy sprawić, że na ulicach Jaworzna będą widoczne materiały wyborcze KO. Zamanifestujmy brak zgody na zaanektowanie przestrzeni publicznej przez „jedynie słuszne ugrupowania”.

Jeśli ktoś z Państwa zechce powiesić na swojej posesji mój plakat wyborczy, proszę o kontakt telefoniczny: 730 377 224 lub mailowy: kontakt@renataszczepanik.pl. Przyjadę w dowolnym dla Państwa terminie i przekażę swoje materiały.

Zachęcam też wyborców z innych okręgów, którzy zechcą zrobić to samo, by kontaktowali się z kandydatami Koalicji Obywatelskiej.

To ostatni moment, aby to zrobić!