O mnie

Czy uważasz, podobnie jak większość mieszkańców naszego miasta, że przez 16 lat rządów prezydenta Jaworzna można było zrobić dużo więcej?

Czy również widzisz, że buduje się więcej dróg niż żłobków i przedszkoli?

Czy zgodzisz się ze mną, że nam – mieszkańcom Jaworzna – potrzeba nowych miejsc pracy i godnego wynagrodzenia?

Witaj, nazywam się Renata Szczepanik i jestem kandydatką na radną miasta Jaworzno w tegorocznych wyborach samorządowych. Wierzę, że dzięki Twojemu głosowi oddanemu na mnie, Jaworzno będzie miejscem, w którym chce się żyć!

Renata Szczepanik kandydatka do rady miasta Jaworzna 2018

Profil kandydatki na radną Jaworzna

Jaworzno to moje miasto. Mieszkam tu od przeszło 30 lat. Tu wychowałam dwoje moich wspaniałych dzieci oraz tu wychowuję kolejne pokolenia młodzieży, ucząc ich geografii i podstaw przedsiębiorczości w III Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie.

Rzetelnie wypełniam swoje obowiązki, czego najlepszym dowodem są wyniki matur moich uczniów. Tegoroczni maturzyści III LO osiągnęli najlepsze wyniki z geografii w mieście. Chcę by moi uczniowie poznawali świat. Od 10 lat organizuję szkolne wyjazdy za granicę. Dzięki temu uczniowie III LO byli m.in.: we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Luksemburgu i Austrii.

Moje kwalifikacje: jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie (aktualnie Uniwersytet Pedagogiczny). Skończyłam studia podyplomowe z zarządzania oświatą i podstaw przedsiębiorczości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od przeszło dekady jestem egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

A prywatnie? Uwielbiam czytać książki i chodzić po górach. Spacerując z psem, spotykam wiele osób. Rozmawiam z nimi i dzięki temu wiem, co trzeba zmienić w mieście.

Moja przeszłość? Nigdy nie należałam i wciąż nie należę do żadnej partii politycznej. W wyborach samorządowych biorę udział pierwszy raz. Uważam to za swój atut, bo nie mam wobec nikogo żadnych zobowiązań. Ważna będzie dla mnie wola moich wyborców z osiedli: Śródmieście (Osiedle Tadeusza Kościuszki, Osiedle Górnicze), Podłęże, Pszczelnik, Leopold, Stara Huta, Azot.

 

Pamiętaj! Twój głos może zdziałać wiele!

Dlatego proszę – 21 października 2018 r. – przyjdź do lokalu wyborczego i oddaj na mnie głos!

Dwie dwójki (okręg 2, miejsce 2) – łatwo zapamiętać.

Gwarantuję, że godnie będę wypełniać mandat radnej Miasta Jaworzna i dbać o sprawy mieszkańców wszystkich dzielnic.